Üzvlərin siyahısı
Ünvan: Bakı ş., Yasamal rayonu, Şəfayət Mehdiyev küç., kvartal 559, B/17
Tel: (+99412) 5108665
E-mail: info@aqc.az

Xəritəyə bax

 

AZƏRBAYCAN QIYMƏTLƏNDIRICILƏR CƏMIYYƏTI ÜZLƏRI

 

S/s

İştirakçının AAF

Təmsil etdiyi qurum

1

Kazımlı Xanhüseyn Hüseynağa oğlu

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti

2

Quliyev İbrahim

Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti

3

İbrahimov Nüsrət Rizvan oğlu

“MBA Consulting” MMC

4

Əliyev Sadiq Ələddin oğlu

“MBA LTD” MMC

5

İbrahimov Faiq Nüsrət oğlu

“MBA LTD” MMC

6

Babayeva Nərmin Qulu qızı

“MBA LTD” MMC

7

Əhmədova Telli Firudin qızı

“MBA LTD” MMC

8

Rizvanlı Məhəmməd Bahadur oğlu

“MBA LTD” MMC

9

Elnur Əsədov

“REC-İNVEST” MMC

10

Samir Əsədov

“REC-İNVEST” MMC

11

Ramil Kiçikbəyov

“REC-İNVEST” MMC

12

Salmanov Vaqif Sadıx oğlu

“Volma” MMC

13

Əlizadə Murad

“Koneko” MMC

14

Babayev Azər

“Koneko” MMC

15

Həbibov Vüsal

“Koneko” MMC

16

Hüseynov Zamin

“MAK Azərbaycan” MMC

17

Kərimova Cəmilə

“MAK Azərbaycan” MMC

18

Məmmədtağıyev Vüqar

“MAK Azərbaycan” MMC

19

Abdullayev Abdulla

“MAK Azərbaycan” MMC

20

Hacıyev Elşad

“MAK Azərbaycan” MMC

21

Məmmədov İrşad

“MAK Azərbaycan” MMC

22

Yusifov Məhəmməd

“İNVEST-EM”

23

Abbasov Ramil

“İNVEST-EM”

24

Novruzov Tural

Gilan Real Estate Valuation

25

Xəyal İsmayılov

“Veto Consulting” MMC

26

Nuriyev Zeynəddin

“Veto Consulting” MMC

27

Mahmudov Elçin

“Veto Consulting” MMC

28

Mikayılov Cəbrayıl

“Privat Co” MMC

29

Mustafayev Vaqif

“Privat Co” MMC

30

Hətəmov Nurlan

“Privat Co” MMC

31

Əliyev Rəşad

“Value and Sources” MMC

32

Mədətov Emin 

“Value and Sources” MMC

33

Babaxanov Rövşən

“Rovex Conmark” MMC

34

Şamiyev Kamal

“Rovex Conmark” MMC

35

Qulami Pərviz Rəhim oğlu

“Property” MMC

36

Bayramzadə Vüsal

“Property” MMC

37

Hacızadə Kənan

“Property” MMC

38

Oruc Vüqar Əlövsət oğlu

“VECON” MMC

39

Bağırov Tural

“VECON” MMC

40

Kərimova Nigar

“VECON” MMC

41

Axundov Çingiz Fərəc oğlu

“Caspian Property Service” MMC

42

Kazımlı Samir Xanhüseyn oğlu

“Biləndər” MMC

43

Vəlizadə Rüstəm İlham

“Biləndər” MMC

44

Samiqulin Ənvər Nailoviç

“Azintellektservis” MMC

45

Həsənov Nahid Natiq oğlu

“FM Consulting” MMC

46

Şabanova Səidə Əli qızı

“İVC” MMC

47

Talıva İradə İlham qızı

“İVC” MMC

48

Məmmədov Sabir Kamran oğlu

“İntegris” MMC

49

Rüstəmov Fərid Aydın oğlu

“İntegris” MMC

50

Mikayılov Elvar Vahid oğlu

“İntegris” MMC

51

Teymurov Xətai Yaşar oğlu

“İntegris” MMC

52

Qasımov Elmir Azay oğlu

“ERA Ltd” MMC

53

İbrahimov Anar Nazim oğlu

“ERA Ltd” MMC

54

Hüseynov Adil Şeyruz oğlu

“Azərekspertiza” Birliyi

55

Əhmədov Məmmədəli Əhmədağa oğlu

“Azərekspertiza” Birliyi

56

Salayev Məmmədəli Sanqam oğlu

“Azərekspertiza” Birliyi

57

Osmanlı Ramil

“Əmlak Ekspert Mərkəzi” MMC

58

Talıbzadə Rövşən

“Əmlak Ekspert Mərkəzi” MMC

59

Qasımzadə Ramil

“Əmlak Ekspert Mərkəzi” MMC

60

Həsənova Şəfiqə 

“Əmlak Ekspert Mərkəzi” MMC

61

Allahverdiyev Yusif Asif oğlu

“Legal Prime” MMC

62

Əliyev Fərid Əlisəfa oğlu       

“Legal Prime” MMC

62

Əskərzadə Ədalət Adil oğlu 

“Legal Prime” MMC

64

Məhərrəmov Tural Musa oğlu

“RSM Azərbaycan” MMC

65

Bağırov İlham

“Ekspert Audit” MMC

66

Bağırova Təranə

“Ekspert Audit” MMC

67

Əzizov Ceyhun

“Ekspert Audit” MMC

68

Rizvanlı Məhəmməd Bahadur oğlu

“MBA LTD” MMC

69

Məmmədov Namiq Afər oğlu

Fərdi qiymətləndirici

70

Talıbzadə Mir Rəçad Rafiq oğlu

Fərdi qiymətləndirici

 

Azərbaycan Qiymətləndiricilər Cəmiyyəti

İH Sədri

N.R.İbrahimov

 

X